Forum Studentów kierunku Inżynierii Bezpieczeństwa

Ogłoszenie

W dziale wydarzenia znajduje się SONDA z wyborem starosty grupy TOBP, prosimy o zapoznanie sie z tematem i oddaniem głosu.

#1 2011-02-23 16:17:03

 KarolB

Administrator

Skąd: Zabrze
Zarejestrowany: 2011-02-21
Posty: 32
Punktów :   

STAROSTA GRUPY TOBP

Siema,

z racji tego, że nie ma zgodności co do wyboru starosty naszej grupy (powstają wręcz gestapowskie akcje) proponuję zrobić proste głosowanie (forum niestety nie ma ankiet...) także wypiszcie tutaj swoich kandydatów, następnie będziemy ostatecznie głosować na jednego spośród trzech z największym poparciem, w ten sposób wyłonimy w końcu osobę jakże ważną i respektowaną na studiach:)

pozdrawiam.

PS zapisy zrobimy do jutra także macie czas.

Offline

 

#2 2011-02-23 20:10:47

KarolM

Administrator

Skąd: Laurahutte
Zarejestrowany: 2011-02-21
Posty: 5
Punktów :   

Re: STAROSTA GRUPY TOBP

jest takie cos jak sonda;) wiec mozna zrobic glosowanie

Offline

 

#3 2011-02-23 20:34:39

 MarlenaW

Dziobak pospolity

Skąd: Gliwice
Zarejestrowany: 2011-02-21
Posty: 16
Punktów :   

Re: STAROSTA GRUPY TOBP

Przede wszystkim trzeba "zmusić" ludzi do tego żeby się "pokazali" tzn zalogowali się tutaj i wypowiedzieli co myślą. Narazie miedzy zajęciami głosowanie jest pozbawione sensu bo z tego co ja zauważyłam jest grupa osób z grupy pierwszej i część osób z innych grup ( które się mało ze sobą znają). Nie znamy się póki co. Między zajęciami nie ma czasu na zapoznanie  ( z wielu powodów - w tym miejscu sama się przyznaje ze wygodniej dla mnie jest iść spokojnie pogadać w gronie znajomych osób niż wyjść na natręta i na siłę kogoś poznawać).
Tak czy siak musimy swoje towarzystwo nie tylko tolerować ale co więcej akceptować
Im szybciej się poznamy tym lepiej dzisiaj komu tylko się dało powysyłałam wiadomości na NK albo na facebooku wiadomości o forum. Mam nadzieje, że chociaż te 20 osób się zarejestrują i będą pisać co o tym wszystkim myśla ;p 


co do STAROSTOWANIA:
fakty z dnia dzisiejszego - kandydatki są dwie - jedna reprezentantka grupy starej 1, druga kandydatka reprezentantka pozostałych grup. Każda z pań jest w innej sekcji a co za tym idzie nie powinno być kłótni- najlepiej jakby każda tymczasowo zajęła się swoimi sekcjami, do czasu kiedy nie odbędzie się glosowanie ( czyli kiedy przynajmniej ponad 50% grupy nie będzie na forum). Wydaje mi się ze w ten sposób Kandydatki będą mogły się sprawdzić

takie jest moje zdanie
Marlena

Offline

 

#4 2011-02-23 21:00:22

 Paulina_K

Dziobak pospolity

Skąd: Gleiwitz O/S
Zarejestrowany: 2011-02-23
Posty: 17
Punktów :   

Re: STAROSTA GRUPY TOBP

Jeśli chodzi o jedną z osób, która się zgłosiła to sem ja Paulina Krzyżostaniak.
Jednak wybory na forum wydają mi się nietrafionym pomysłem, ponieważ nigdy cała grupa nie będzie korzystać z forum... proponuje się zebrać całością i powtórzyć to np. w poniedziałek, tylko trzeba ustalić termin, aby odpowiadał wszystkim.


Mówię wam, pierdolnięcie zniknęło.

Offline

 

#5 2011-02-23 21:07:31

 MarlenaW

Dziobak pospolity

Skąd: Gliwice
Zarejestrowany: 2011-02-21
Posty: 16
Punktów :   

Re: STAROSTA GRUPY TOBP

Cały szkopuł tkwi w tym, że w internecie ludzie czuja się bardziej anonimowo a co za tym idzie będą bardziej szczerzy - wątpię żeby na samym początku znajomości powiedzieli, że chcą Ciebie na starościnę bo tej drugiej osobie może być przykro. Słowa powiedziane w twarza bardziej zapadają w pamięć.

Ale jeśli forum się nie rozkręci zagłosujemy w realu i już.

Offline

 

#6 2011-02-23 21:11:37

 Paulina_K

Dziobak pospolity

Skąd: Gleiwitz O/S
Zarejestrowany: 2011-02-23
Posty: 17
Punktów :   

Re: STAROSTA GRUPY TOBP

Nie sądzisz, że trochę za długo to potrwa?


Mówię wam, pierdolnięcie zniknęło.

Offline

 

#7 2011-02-23 21:22:22

 MarlenaW

Dziobak pospolity

Skąd: Gliwice
Zarejestrowany: 2011-02-21
Posty: 16
Punktów :   

Re: STAROSTA GRUPY TOBP

Tak, myślę że to może trochę potrwać dlatego zrobiłam dzisiaj co mogłam- odszukałam listę naszej grupy i do osób, które mogą nie wiedzieć o forum i gmailu napisałam wiadomości na portalach społecznościowych. Jestem z osób, które wierzą w ludzi mam nadzieje, że się odezwą a jak nie to zgadzam się z Tobą ze w poniedziałek robimy głosowanie na uczelni.

Offline

 

#8 2011-02-23 22:37:21

 KarolB

Administrator

Skąd: Zabrze
Zarejestrowany: 2011-02-21
Posty: 32
Punktów :   

Re: STAROSTA GRUPY TOBP

Droga Paulino a więc jako kandydatka na starostę Twoim zadaniem jest poinformowanie ludzi o tym forum oraz głosowaniu osoby ktore nie wezmą udziału w głosowaniu poprostu można określic jako osoby niezainteresowane tematem, a co za tym idzie osoby, którym wynik jest obojętny.

Wracając do tematu mamy pierwsza Kadydatkę do jutra jeżeli nie znajdzie sie nikt wiecej sprawa bedzie rozstrzygnięta błyskawicznie

Offline

 

#9 2011-02-23 22:48:01

 MarlenaW

Dziobak pospolity

Skąd: Gliwice
Zarejestrowany: 2011-02-21
Posty: 16
Punktów :   

Re: STAROSTA GRUPY TOBP

no po męsku ;p

Offline

 

#10 2011-02-23 22:49:25

 KarolB

Administrator

Skąd: Zabrze
Zarejestrowany: 2011-02-21
Posty: 32
Punktów :   

Re: STAROSTA GRUPY TOBP

a i rzeczywiscie Pan Małecki ma rację jest sonda także fajnie by było jakby znalazło się więcej kandydatów, bedzie ciekawie haha

Offline

 

#11 2011-02-23 22:58:22

 Paulina B.

Leszcz

Skąd: Gliwice
Zarejestrowany: 2011-02-21
Posty: 4
Punktów :   

Re: STAROSTA GRUPY TOBP

true

Offline

 

#12 2011-02-24 07:29:49

Aśka

Leszcz

Zarejestrowany: 2011-02-21
Posty: 1
Punktów :   

Re: STAROSTA GRUPY TOBP

Paulina_K napisał:

Jednak wybory na forum wydają mi się nietrafionym pomysłem, ponieważ nigdy cała grupa nie będzie korzystać z forum... proponuje się zebrać całością i powtórzyć to np. w poniedziałek, tylko trzeba ustalić termin, aby odpowiadał wszystkim.

Masz rację wyborów na forum nie da się sfałszować (nie da się głosować za kogoś innego). A jeśli chodzi o mnie to ja się nie zgłaszałam na kandydatkę tylko mnie poproszono o to.
Jak widać pewnym osobom zależy na tym aby nią nie była, więc gdybym przez jakiś przypadek została na pewno by mi to utrudniali. Związku z tym nie zamierzam brać w tym udziału.

Offline

 

#13 2011-02-24 16:12:25

 KarolB

Administrator

Skąd: Zabrze
Zarejestrowany: 2011-02-21
Posty: 32
Punktów :   

Re: STAROSTA GRUPY TOBP

po dzisiejszym dniu zgłosiła sie jeszcze jedna osoba, Daria Pudlik. Do wieczora macie jeszcze szansę, mozecie również sami sie zgłosić nie bać sie o 23 wystawie sonde, sonda bedzie czynna do niedzieli godziny 23.

Offline

 

#14 2011-02-24 17:01:14

 Daria

Dziobak przechuj

1833636
Skąd: Piekary Śląskie
Zarejestrowany: 2011-02-21
Posty: 88
Punktów :   

Re: STAROSTA GRUPY TOBP

Zgłosiłam się, chyba pod przymusem hehe

Offline

 

#15 2011-02-24 23:33:06

 KarolB

Administrator

Skąd: Zabrze
Zarejestrowany: 2011-02-21
Posty: 32
Punktów :   

Re: STAROSTA GRUPY TOBP

ok zgłoszenia zostają zamkniete, prosze o oddanie głosu w sondzie.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.ligacieni.pun.pl www.miniland.pun.pl www.managerdmp.pun.pl www.gameliaforum.pun.pl www.raportywojenne.pun.pl